Zobacz atrakcje w okolicy:
Promenada Międzywodzie A1Plaża w MiędzywodziuPrzystań jachtowa w MiędzywodziuPort Rybacki w Dziwnowie Plaża w Dziwnowie Most Zwodzony im. WOŚP w Dziwnowie Park Miniatur i Kolejek w DziwnowieAleja Gwiazd Sportu w Dziwnowie Port Dziwnów Rejsy Statkami w Dziwnowie Plaża w DziwnówkuZalew Kamieński - Przystań Jachtowa w DziwnówkuBałtycki Park Dinozaurów i Safari WrzosowoPlaża w ŁukęciniePlatforma widokowa na plaży w ŁukęcinieDom Ewy Braun w PobierowiePlaża w PobierowieDomek do góry nogami - Magiczny domek w PobierowieOko Iluzji w PobierowieOceanarium w PobierowieZegar kwiatowy w PobierowieCalifornia Beach Słoneczne Tarasy - Dziwnówek
morze - noclegi - nad morze - wakacje - lato
California Beach Słoneczne Tarasy
Dziwnówek 1 Maja 10b/13apartamenty - mieszkania
Morze
WiFi
Parking
Pokoje dla singli
Rozmawiamy
Morze
WiFi
Parking
Pokoje dla singli
Rozmawiamy
W naszej ofercie m. in. : Wi-Fi dostępne w całym obiekcie, bezpłatne Wi-Fi, Wi-Fi, windsurfing, prywatny parking, kort tenisowy, parking na miejscu, wycieczki rowerowe, pokoje dla niepalących, jazda na rowerze, dostęp do Internetu, całkowity zakaz palenia, bezpłatny parking, Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne, restauracja, piesze wycieczki, klimatyzacja, plaża, parking.
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 15:00 a kończy o godzinie 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp. Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)Dostępne pokoje:
Studio 2 osobowy (1 duże łóżko podwójne - 30 mkw).

