Zobacz atrakcje w okolicy:
Molo w SianożętachMolo w Ustroniu MorskimPlaża w Ustroniu MorskimPrzystań Rybacka w Ustroniu MorskimSkwer z herbem Ustronie Morskie i Ławką Pełna Wyobraźni w Ustroniu MorskimTaras Widokowy Wschodni w Ustroniu MorskimAquapark Helios w Ustroniu MorskimAleja Sław Karykatury Polskiej w Ustroniu MorskimJUMP ARENA - Dmuchane Miasteczko w Ustroniu MorskimPark Linowy w Ustroniu MorskimPozostałości Baterii Artylerii Stałej 31 w Ustroniu MorskimPlaża przy Czerwonej Rzeczce Ustronie Morskie - PleśnaPlaża w PleśnejLatarnia Morska w GąskachPlaża przy Latarni Morskiej w GąskachPlaża wschodnia - plaża przy kapliczce w GąskachKapliczka Broń od Atomu w GąskachOgrody Tematyczne Hortulus i Labirynt Hortulus Spectabilis w DobrzycyPromenada SarbinowoPlaża SarbinowoApartament Golden Pearl Gąski - Gąski
morze - noclegi - nad morze - wakacje - lato
Apartament Golden Pearl Gąski
52 Nadbrzeżna 22 76-034 Gąski Polska apartamenty - mieszkania
Morze
Liczba pokoi
2
WiFi
Parking
Udogodnienia
Plac zabaw
Rozmawiamy
9.6/10
Sprawdź dostępność
Morze
Liczba pokoi
2
WiFi
Parking
Udogodnienia
Plac zabaw
Rozmawiamy
9.6/10
Obiekt Apartament Golden Pearl Gąski oferuje różne opcje zakwaterowania, w których zapewniono balkon. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Gąski – kilka kroków od obiektu. Obiekt zapewnia bezpłatne Wi-Fi. Na terenie obiektu dostępny jest też prywatny parking.
W obiekcie zapewniono część wypoczynkową z telewizorem z płaskim ekranem z dostępem do kanałów satelitarnych, kuchnię z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką i zmywarką, a także prywatną łazienkę z prysznicem oraz bezpłatnym zestawem kosmetyków. Do dyspozycji Gości jest też taras, a z okien roztacza się widok na morze. Wyposażenie obejmuje również piekarnik, mikrofalówkę, płytę kuchenną, ekspres do kawy i czajnik.
Na miejscu znajduje się plac zabaw, a okolica jest popularna wśród miłośników jazdy na rowerze.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Ratusz – 25 km, PKP Kołobrzeg – 26 km. Lotnisko Lotnisko Szczecin-Goleniów znajduje się 130 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 17:00 do 10:30.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
Ogrzewanie
Meble ogrodowe
Wi-Fi
Pokoje dla niepalących
Usługa sprzątania obiektu wykonywana jest przez profesjonalną firmę sprzątającą
W miejscach zakwaterowania gości oraz ważnych częściach wspólnych znajdują się środki do dezynfekcji rąk
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Pokoje rodzinne
Jazda na rowerzepoza obiektem
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
Piesze wycieczki
Goście mają możliwość rezygnacji z usługi sprzątania ich zakwaterowania podczas pobytu
Taras
Winda
Czujnik dymu
Całkowity zakaz palenia
Prywatny parking
Zasady dystansu społecznego są przestrzegane
Parking na miejscu
Lokalizacja przy samej plaży
Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości
Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa
Bezpłatne Wi-Fi
Dostęp do Internetu
Dostęp dla wózków inwalidzkich
Plaża
Piesze wycieczki
Minigolf
Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie
Monitoring wokół obiektu
Monitoring w pomieszczeniach ogólnodostępnych
Parking
Plac zabaw dla dzieci
Parking w garażu
Bezpłatny parking
Apartament z widokiem na morze. Apartament ten mieści salon, oddzielną sypialnię oraz łazienkę z prysznicem i bezpłatnym zestawem kosmetyków. We w pełni wyposażonej kuchni dla gości przygotowano płytę kuchenną, lodówkę, przybory kuchenne i zmywarkę do naczyń. Apartament ten oferuje pralkę oraz telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów kablowych. Z tarasu roztacza się widok na morze. W tej opcji zakwaterowania do dyspozycji gości są 2 łóżka. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 38 mkw. ;
Apartament typu Penthouse. Apartament ten mieści salon, oddzielną sypialnię oraz łazienkę z prysznicem i bezpłatnym zestawem kosmetyków. Na gości czeka kuchnia z lodówką, płytą kuchenną, zmywarką do naczyń i przyborami kuchennymi. Apartament ten oferuje pralkę oraz telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów kablowych. Z tarasu roztacza się widok na morze. W tej opcji zakwaterowania do dyspozycji gości są 2 łóżka. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 41 mkw.
