Zobacz atrakcje w okolicy:
Plaża w WisełcePlaża w Wisełce koło latarni KikutLatarnia Morska Kikut w WisełcePromenada Międzywodzie A1Plaża w MiędzywodziuPrzystań jachtowa w MiędzywodziuPort Rybacki w Dziwnowie Plaża w Dziwnowie Most Zwodzony im. WOŚP w Dziwnowie Park Miniatur i Kolejek w DziwnowieAleja Gwiazd Sportu w Dziwnowie Port Dziwnów Rejsy Statkami w Dziwnowie Plaża w DziwnówkuZalew Kamieński - Przystań Jachtowa w DziwnówkuBałtycki Park Dinozaurów i Park RozrywkiBałtycki Park Dinozaurów i Safari WrzosowoUrokliwy Apartament z Ogródkiem 150 m od Plaży Parking Międzywodzie by Noclegi Renters - Międzywodzie
morze - noclegi - nad morze - wakacje - lato
Urokliwy Apartament z Ogródkiem 150 m od Plaży Parking Międzywodzie by Noclegi Renters
Zielona 1A 72-415 Międzywodzie Polska apartamenty - mieszkania
Morze
WiFi
Parking
Rozmawiamy
7.2/10
Sprawdź dostępność
Morze
WiFi
Parking
Rozmawiamy
7.2/10
Apartament z tarasem. Featuring a private entrance, this apartment is comprised of 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a shower and a hairdryer. In the kitchenette, guests will find a refrigerator, a dishwasher, kitchenware and a microwave. Boasting a terrace with garden views, this apartment also offers a washing machine and a flat-screen TV with cable channels. The unit offers 2 beds. Apartament - 5 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 45 mkw.
Obiekt Urokliwy Apartament z Ogródkiem 150 m od Plaży Parking Międzywodzie by Noclegi Renters znajduje się w miejscowości Międzywodzie i oferuje ogród. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża w Międzywodziu – 400 m, Dworzec PKP Świnoujście – 36 km, Park Zdrojowy – 41 km. Oferta apartamentu obejmuje bezpłatny prywatny parking, całodobową recepcję oraz bezpłatne Wi-Fi.
W apartamencie zapewniono taras, sypialnię (1), salon z telewizorem z płaskim ekranem, aneks kuchenny ze standardowym wyposażeniem, takim jak lodówka i zmywarka, a także łazienkę (1) z prysznicem. Goście mogą podziwiać widok na ogród. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Baltic Park Molo Aquapark – 41 km, Promenada Gwiazd w Międzyzdrojach – 20 km.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Goście mają możliwość rezygnacji z usługi sprzątania ich zakwaterowania podczas pobytu
Wi-Fi
Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie
Indywidualne zameldowanie / wymeldowanie
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
Płatności bezgotówkowe są możliwe
Wycieczka lub spacer po miejscowych zabytkachdodatkowo płatne
Usługa sprzątania obiektu wykonywana jest przez profesjonalną firmę sprzątającą
Piesze wycieczkidodatkowo płatne
Kręgielniapoza obiektemdodatkowo płatne
Prywatny parking
Całkowity zakaz palenia
Dostęp do Internetu
Taras
Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa
Całodobowa recepcja
Bilarddodatkowo płatne
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne
Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości
Dostęp za pomocą kluczy
Plaża
Ogród
Ogrzewanie
Muzyka na żywopoza obiektemdodatkowo płatne
Ekspresowe zameldowanie / wymeldowanie
Parking
Parking na miejscu
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
Bezpłatne Wi-Fi
Winda
Możliwe wystawienie faktury
Meble ogrodowe
Miejsce na piknik
Bezpłatny parking
Pokoje dla niepalących
Wycieczki rowerowedodatkowo płatne
Pokoje rodzinne
Wszystkie naczynia i sztućce są poddawane dezynfekcji
Pubydodatkowo płatne
