Zobacz atrakcje w okolicy:
Dom Ewy Braun w PobierowiePlaża w PobierowieDomek do góry nogami - Magiczny domek w PobierowieOko Iluzji w PobierowieOceanarium w PobierowieZegar kwiatowy w PobierowiePapugarnia w PobierowiePlaża PustkowoPark Przyjaciół PustkowaBałtycki Krzyż Nadziei w Pustkowie - replika krzyża z GiewontuTor Buggy Quady Pustkowo-Trzęsacz Plaża w TrzęsaczuPałac w DreżewieLabirynt Luster w TrzęsaczuTaras widokowy w TrzęsaczuMuzeON Multimedialne Muzeum w TrzęsaczuPomnik Syrenki w TrzęsaczuRuiny Kościoła w TrzęsaczuPanoramiczny Punkt Widokowy Trzęsacz - Klif Paralotniarzy w TrzęsaczuPrzystań rybacka i Pomnik Rybaka w RewaluSilarent Zaciszna Niechorze - Niechorze
morze - noclegi - nad morze - wakacje - lato
Silarent Zaciszna Niechorze
Zaciszna 11 72-350 Niechorze Polska apartamenty - mieszkania
Morze
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
10.0/10
Sprawdź dostępność
Morze
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
10.0/10
Apartament typu Deluxe z 1 sypialnią. This apartment consists of 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a shower and free toiletries. Guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware in the fully equipped kitchen. The apartment also offers a barbecue. This air-conditioned apartment comes with a dining area, a flat-screen TV with cable channels a washing machine and a balcony. The unit offers 3 beds. Apartament - 6 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 48 mkw.
Obiekt Silarent Zaciszna Niechorze położony jest w miejscowości Niechorze i oferuje bezpłatne Wi-Fi, klimatyzację, ogród oraz prywatną plażę. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Rewal – 1,1 km, Latarnia Morska Niechorze – 800 m. Na miejscu zapewniono balkon oraz bezpłatny prywatny parking.
W apartamencie z 1 sypialnią zapewniono salon z telewizorem z płaskim ekranem z dostępem do kanałów kablowych, kuchnię z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką i zmywarką, a także łazienkę (1) z prysznicem. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Pałac Dreżewo – 12 km, Budynek Sali Koncertowo-Tanecznej – 18 km.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Miski dla pupila
Winda
Gaśnice
Parking
Parking na miejscu
Ogród
Monitoring w pomieszczeniach ogólnodostępnych
Wi-Fi
Pokoje dla niepalących
Gry planszowe / puzzle
Bezpłatne Wi-Fi
Prywatny parking
Klimatyzacja
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie
Dostęp do Internetu
Bezpłatny parking
Czujnik dymu
Plaża
Prywatna plaża
Ogrzewanie
Całkowity zakaz palenia
Zwierzęta domowe są akceptowane
