Zobacz atrakcje w okolicy:
Plaża w DziwnówkuZalew Kamieński - Przystań Jachtowa w DziwnówkuBałtycki Park Dinozaurów i Park RozrywkiBałtycki Park Dinozaurów i Safari WrzosowoPlaża w ŁukęciniePlatforma widokowa na plaży w ŁukęcinieDom Ewy Braun w PobierowiePlaża w PobierowieDomek do góry nogami - Magiczny domek w PobierowieOko Iluzji w PobierowieOceanarium w PobierowieZegar kwiatowy w PobierowiePapugarnia w PobierowiePlaża PustkowoPark Przyjaciół PustkowaBałtycki Krzyż Nadziei w Pustkowie - replika krzyża z GiewontuTor Buggy Quady Pustkowo-Trzęsacz Plaża w TrzęsaczuPałac w DreżewieLabirynt Luster w TrzęsaczuPinea 620 - Easy - Rent Apartments VI piętro z widokiem na morze - Pobierowo
morze - noclegi - nad morze - wakacje - lato
Pinea 620 - Easy - Rent Apartments VI piętro z widokiem na morze
Pobierowo Mazowiecka 2b 620b apartamenty - mieszkania
Morze
WiFi
Basen
Spa/wellness
Parking
Udogodnienia
Pokoje dla singli
Rozmawiamy
10.0/10
Morze
WiFi
Basen
Spa/wellness
Parking
Udogodnienia
Pokoje dla singli
Rozmawiamy
10.0/10
Obiekt Pinea 620 - Easy - Rent Apartments VI piętro z widokiem na morze znajduje się w miejscowości Pobierowo i oferuje bezpłatne Wi-Fi oraz bezpłatny prywatny parking. Goście mogą podziwiać widok na morze. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Pobierowo – kilka kroków od obiektu. Goście zatrzymujący się w apartamencie mają do dyspozycji balkon.
W apartamencie zapewniono klimatyzację oraz salon. Wyposażenie obejmuje też telewizor z płaskim ekranem. Aneks kuchenny wyposażono w zmywarkę, mikrofalówkę i płytę kuchenną. Goście mają do dyspozycji również prysznic, bezpłatny zestaw kosmetyków oraz suszarkę do włosów.
W okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania jazdy na rowerze.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża w Łukęcinie – 2,9 km, Promenada Gwiazd w Międzyzdrojach – 40 km.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Apartament typu studio z widokiem na morze. This apartments special features are the pool with a view and the hot tub. The well-fitted kitchenette features a stovetop, a dishwasher, kitchenware and a microwave. The apartment provides air conditioning, a tea and coffee maker, a balcony with sea views as well as a private bathroom featuring a shower. The unit offers 1 bed. Apartament - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 27 mkw.
basen z widokiem
wędkowaniepoza obiektemdodatkowo płatne
system alarmowy
Usługa sprzątania obiektu wykonywana jest przez profesjonalną firmę sprzątającą
bezpłatne Wi-Fi
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie
całodobowa ochrona
udogodnienia dla niepełnosprawnych
Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa
gaśnice
monitoring w pomieszczeniach ogólnodostępnych
kryty basendodatkowo płatne
nurkowanie z rurkąpoza obiektemdodatkowo płatne
jazda na rowerzepoza obiektem
minigolfdodatkowo płatne
Wi-Fi
Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości
Przedmioty używane przez wiele osób, np. wydrukowane karty menu, czasopisma, długopisy czy gazety zostały usunięte
winda
całkowity zakaz palenia
Możliwe wystawienie faktury
Posiłki mogą być dostarczone do miejsca zakwaterowania gości
masaż pleców
bezpłatny parking
lokalizacja przy samej plaży
piesze wycieczkipoza obiektemdodatkowo płatne
basen dla dziecidodatkowo płatne
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie
Zasady dystansu społecznego są przestrzegane
Płatności bezgotówkowe są możliwe
jazda konnapoza obiektemdodatkowo płatne
nurkowaniepoza obiektemdodatkowo płatne
masaż dłoni
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
Dostarczane posiłki są bezpiecznie zamknięte
monitoring wokół obiektu
wycieczki rowerowedodatkowo płatne
ogrzewanie
parking
dostęp dla wózków inwalidzkich
kajakarstwopoza obiektemdodatkowo płatne
saunadodatkowo płatne
masaż szyi
czujnik dymu
basen
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne
piesze wycieczki
masaż głowy
ekspresowe zameldowanie / wymeldowanie
W miejscach wspólnego spożywania posiłków stoliki ustawiono w odległości pozwalającej na zachowanie dystansu społecznego
Wszystkie naczynia i sztućce są poddawane dezynfekcji
indywidualne zameldowanie / wymeldowanie
parking na miejscu
prywatny parking
plaża
dostęp do Internetu
leżaki lub krzesełka plażowe
klimatyzacja
masażdodatkowo płatne
Pojemniki na śniadanie na wynos
wanna z hydromasażem / jacuzzidodatkowo płatne
kryty basen (czynny w sezonie)dodatkowo płatne
windsurfingpoza obiektemdodatkowo płatne
masaż całego ciała
kręgielniapoza obiektemdodatkowo płatne
meble ogrodowe
masaż stóp
pokoje dla niepalących

